Porodní asistentka – Pavla Uhrová

 

 

                            Individuální příprava k porodu

Patříte-li k ženám, které upřednostňují spíše individuální přístup, nebo kvůli zdravotním potížím či pracovnímu nasazení  nemůžete navštěvovat skupinová setkání, ale přesto chcete být na porod a péči o miminko připravena, tak je právě Vám určena tato nabídka. Naše setkání může (podle Vašeho přání) proběhnout buď u Vás doma, nebo v prostorách Studia Kytka v Berouně.                     

 

Cena je 350 Kč za hodinu + cestovné k vám domů.

 

                                                                                Nabídka témat: 

 

Ø Těhotenství. Seznámím Vás se změnami, které Vás v těhotenství čekají, s obtížemi a jejich řešením, s vývojem dítěte, životosprávou, zodpovím Vaše dotazy tak, aby těšení se na miminko bylo pro Vás co nejpříjemnější.

Ø Výběr porodnice a příprava do porodnice. Můžete se prostřednictvím videa podívat do okolních porodnic. Popovídáme si o tom, jak poznat začátek porodu, kdy do porodnice, co s sebou, co to je porodní plán.

Ø Příprava tatínka k porodu nebo toho, kdo vás bude doprovázet. Co ho v porodnici čeká, jak může mamince pomoci. Naučím ho základní masáži Vašich zad.Vám vysvětlím úlevové polohy, dýchání.

Ø Porod. Seznámím Vás s průběhem porodu a s užitečnými dovednostmi při porodu, dýchání, porodní polohy, tlumení bolesti, masáže.  

                      ÚVOD:             PŘEDCHOZÍ:                 DALŠÍ: